30 Day Book Challenge - Den 17

3. března 2013 v 16:08 | Laura |  30 Day Book Challenge
Nejkratší kniha, kterou jsi kdy četla

Název: Matika a další pohromy
Autor: Thomas Brezina
Série: Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice
Díl: asi 4/12?
Nakladatelství: Fragment
Anotace: Jestli Lissi něco nesnáší, je to rozhodně matematika. Ne že by na ni neměla buňky, ale prostě se jí ani trochu nezamlouvá. Jenže právě na tenhle předmět dostane jejich třída zničehonic nového učitele, a než se milá Lissi vzpamatuje, hrozí jí propadnutí! Co teď? Učit se? To se Lissi ani trochu nechce. Je přece čarodějnice! Netrvá dlouho a má připravené perfektní kouzlo, které - jak doufá - všechny její trable elegantně vyřeší. Jenže zaklínadlo z neznámých důvodů nefunguje tak, jak má, a vyvolá zmatek nad zmatek. Navíc se ukáže, že na dívky má spadeno neznámý vyděrač, který je chce připravit o čarodějný dům, svatba rodičů se kvapem blíží a neviditelný kocourek Cosimo nejspíš onemocněl. Lissi s Tinkou mají prostě plné ruce práce, aby daly všechno zase do pořádku.

Moje Hodnocení: No, byla to jedna z prvních sérií, které jsem četla, spolu s W.I.T.C.H. :D Má přesně 126 stránek, příšerná bichle :D Ale matikář ve svatebním dortu se mi líbil :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 the-hunter the-hunter | Web | 3. března 2013 v 19:44 | Reagovat

Teda, že ses do tak tlustého svazku vůbec pouštěla :-D ?
Tuhle "ságu" znám jenom zběžně, četla jsem cca dvě kapitoly kdesi u kamarádky. Není to nic extra, prostě typická Brezinova tvora - kvantita převažuje nad kvalitou. Ale tak mě napadá (abych mu zase tolik nekřivdila) znáš Kočičí holku? A Dotek anděla? A... (jak se sakra jmenovalo to třetí)... Princezna Viktorie? Má to velice podobné obláky - zelená/fialová/žlutá s takovýma očima... Jestli jsi je nečetla a něco od Breziny tě zajímá, tohle je jeden z jeho nejlepších (čti aspoň trochu čtivých a inteligentních) výtvorů... A hlavně ta Princezna Viktorie je v některých částech docela slušný horor :D .

2 Laura Laura | E-mail | Web | 5. března 2013 v 12:56 | Reagovat

Jo, tu Kočičí holku a Dotek anděla mám doma a Princeznu Viktorii jsem taky kdysi četla :D
Na Brezinovi ujížděl i můj bráška, ty jeho nekonečné Kluby záhad (nebo jak se to jmenovalo...) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama